Zbavovanie sa parazitov 1

Parazity v našom tele
  • Budeme pokračovať v tomto zaujímavom téme a dnes sa viac dozvieme o možnostiach čistenia.

Parazity nie sú len rôzne červíky, pohybujúce sa v tráviacom trakte a hľadajúce si miestečka v rôznych orgánoch vrátane srdca.

  • Patria medzi ne aj okom neviditeľné plesne, rôzne bičíkovce, chlamýdie, trichomonády a ďalšie jednobunkové organizmy.
  • Bičíkovce nám tiež ničia zuby a ďasná a spôsobujú zápaly mandlí. Dokonca sa môžu prenášať bozkom, ak nemáte dokonale vyrovnané vnútorné prostredie.

Preto, čím viac žije človek promiskuitný život, tým viac je obdarený rôznorodou formou života. Nie vždy na prospech dotyčného.

  • Na bičíkovce v ústnej dutine je veľmi efektívne ranné cmúľanie kvalitného oleja (olivového, alebo z pestreca mariánskeho, konopného či avokádového) 10-15 minút. Slúži to ako vábnička a zároveň sú ich toxíny rozpustné v tukoch. Po vypľutí oleja si vypláchnite ústa vodou alebo odvarom z paliny.

Túto procedúru opakujte pred spaním. Takto sa postupne budete zbavovať ďalších foriem parazitov.

Črevné bičíkovce nemajú radi užívanie horkých byliniek ako je klinček, palina, cesnak, horčica, cibuľa. Ďalej potraviny kyslej chuti a červenej farby, napr. Kľukva a iné lesné plody.

  • K vyhnaniu akýchkoľvek parazitov je potrebné dopĺňať kremík. Najlepším a koncentrovaným zdrojom sú uhorky, žihľava a praslička.

Chlamýdie neznášajú urinové hladovania a vtieranie starej uriny do kože.

Ďalej palinu, elixír Trojčátko, cesnak a liehovú cesnakovou tinktúru.

  • PLESNE A HUBOVÉ OCHORENIA sú veľmi odolné a odolávajú nízkym aj vysokým teplotám od 2-45 ° C. Potrebujú vitamíny, biotín, roboflavin, tiamín a dašlí, ktoré odoberajú z organizmu človeka.

PLESNE nemajú rady odvodňovanie, ktoré je pre ne zhubné. Preto veľmi dobre fungujú vysušujúce metódy, napríklad suché hladovania.

Lamblia zasahuje tenké črevo a pečeň, niekedy preniká až do žlčníka. Vytvárajú sa zápalové ložiská, kde sa darí druhotným infekciám.

Môžu spôsobovať ťažkosti ako: anémiu, nervové a psychické poruchy, narušujú žalúdočnú sekréciu, alergie, kožné vyrážky, žihľavku, bolesti v kĺboch ​​a niekedy aj triašku. Ďalej zápaly pečene, cirhózu, žltačku. Tiež opuch svalov, v črevách hemoragickej zápaly a v spodnej časti hrubého čreva vredy. Nakazené deti môžu zaostávať vo vývoji.

  • Recept na terapiu: 50g brezového lístia vložiť do smaltovaného kastróla, stlačiť aby boli natlačené, zaliať vodou (studenú alebo vlažnou) a prikryť pokrievkou. Nechať cez noc, ráno scediť a vložiť do chladničky. Piť tretinu pohára pred jedlom.

Škrkavky najradšej zalezú do žlčníka, pečene, pankreasu.

Neznášajú dlhodobé hladovanie a už vôbec nie urinové. Tiež je účinné Trojčátko a koňaková metóda.

Príklad očisty (citácia z knihy Ako sa zbaviť parazitov-Genadij Malachov):

  • “Mám 38 a už tri roky mi zdravotný stav nedovoľuje normálne pracovať. Začala som s očistou čreva a ani sa nepýtajte, čo som videla … Dva dni som bola proste v šoku z toho, aké hnusy sa to vo mne usadili. Po niekoľkých klystíroch z odparenej uriny zo mňa vytekal v hojnom množstve sliz. “
  • “Potom zo mňa vyšlo sedem až osem klbiek hlístov, takých priezračných so svetlohnedým odtieňom, už pozostával zo štvorčekov s veľkosťou desať až pätnásť centimetrov. Neskôr som vylúčila obrovský chuchvalec, vnútri ktorého bolo čosi, čo pripomínalo telo akéhosi bieleho živočícha. Mal polomer asi dva až tri centimetre a na krajoch bielu srsť. Celkovo to bolo dlhé asi päť až šesť centimetrov bez chĺpkov. Nasledovalo druhé podobné čosi, ktoré bolo však celé pokrútené. Tretí biele hutné čosi bolo na okrajoch sliznaté. Nakoniec sa zo mňa doslova vyvalilo veľké množstvo nažltlých koliesok, bolo ich skoro pol záchodovej misy. “

Poznámka: je niekedy až neuveriteľné, nakoľko môže mať človek organizmus znečistený a zanesený parazitmi. Najhoršie je, že on sám to nevie a snaží sa vyliečiť z rôznych chorôb. A pritom stačí organizmus prečistiť!

  • Mrľa sa pozná podľa svrbenia análneho otvoru, obzvlášť v noci, kedy samice vyliezajú von, aby kládli svoje vajíčka. Mechanicky poškodzujú sliznicu čriev i sliznicu maternice a výstelky brucha. Vyvolávajú alergie a svrbiacu dermatózu.

Najúčinnejším liekom je Befenium-hydroxynaftoát.

Ďalšie prostriedky sú tekvicové semienka – najlepšie jesť na lačný žalúdok (hrsť).

Ďalší príklad liečby (citácia z knihy Ako sa zbaviť parazitov-Gennadij Malachov):

  • “Náhodou sa mi dostala do rúk vaša kniha o urinoterapii. Tak som sa pustila do popisovaných očistných procedúr, prikladala si na brucho zábaly z odparenej uriny, natierala si s ňou telo a zavádzala si urinové klystíry. Vyliezlo zo mňa toľko mrlí, že sa to ani nedá predstaviť; o ich existencii som nemala ani potuchy. “

Poznámka: ako prvé z tela utekajú parazity, ktorí žijú v zostupnom čreve.

“Potom zo mňa vytekal sklovitý hnis. Pristúpila som k miniklystýrom a zavádzala si ich dvakrát denne. Už zo mňa odišli 4 polypy, ale stále vylučujem sliz. “

Poznámka: sliz znamená, že z tela začali vychádzať bakteriálne parazity.

“Teraz si robím už jeden a pol mesiaca klystíry s odparenou Urinou, ale sklovitý sliz tečie a tečie … Po klystíry sa mi zlepšilo škvŕkanie v bruchu, ktoré bolo veľmi silné a trvalo až tri hodiny v jednom kuse.”

V tejto chvíli si nezabudnem vynachváliť účinky urinových klystírov, či už pomocou čerstvej alebo odparenej uriny.

  • Ďalej konzumáciu klinčekov vrátane jednej dávky tesne pred spaním, aby bol to prvé, s čím sa na svojich nočných potulkách stretnú.
  • Ďalej pitie čerstvých štiav s obsahom divokých byliniek ako je žihľava a púpava. A konzumácia veľkého množstva čerstvých uhoriek ako veľmi chutného zdroja kremíka.

Bez úpravy jedálnička nie je odstránenie parazitov trvalé.

Pokiaľ ale na svojej ceste úpravy jedálnička občas “ulítnete”, vytrvajte predovšetkým v pravidelných klystíroch a v úcte sami k sebe.

Čím viac budete mať čistejšie črevá, tým vycibrenejšie začnete mať chute.

A v tejto chvíli je čas na sebareflexiu a ujasnenie si toho, čo naozaj chcete.