Zbavovanie sa parazitov 2.

Ľudia už dlhú dobu inklinujú k tomu, presunúť svoju zodpovednosť za svoje zdravie na nejaké autority. Je to jednoduchšie a nepožaduje to zmenu myslenia a paradigiem.

“Pán doktor, pán liečiteľ – toto ma bolí, urobte s tým niečo, hlavne nech nemusím ja. A predovšetkým, nech nemusím meniť svoj životný štýl, od jedla počnúc po myslenia končiac “.

Z tohto dôvodu sa tu nebudem dlho rozpisovať o prístrojoch, ktoré s nákazou parazitmi síce pracujú, ale dávajú ľuďom pocit, že oni sami nemusia nič pre seba urobiť. Jednoducho, niekam si zájdem, chvíľu do mňa niečo napumpuje v podobe nejakých frekvencií, možno dostanem nejakú tabletku a idem domov pokračovať vo svojom životnom štýle bez zmeny.

Takýmto spôsobom nedosiahnete “naozajstného zdravia“, ale iba potlačenie prejavov, alebo len dočasné úľavy.

Takže, môžete k odstráneniu parazitov použiť Zapper alebo Plazmový generátor, ale sú to len prístroje a majú tiež svoje ALE. A to ALE je celkom podstatné.

Aj Hulda Clarková vo svojej knihe “Revolúcia v liečení všetkých chorôb” píše toto o Zapper:

Naším cieľom by mala byť jednoduchosť – či už ide o jednoduchou stravu alebo každodenné návyky. Má sa snáď každodenné používanie novej liečebnej metódy stať len ďalšia barlička, ktorá človeku umožní cítiť sa aspoň natoľko zdravý, aby mohol pokojne pokračovať vo zhubnom životnom štýle? Mala by sa z toho stať len ďalšia “náplasť” pre našu otrávenou planétu?

A ani zapping nie je dokonalý, ako píše H.Clarková vo svojej knihe ďalej:

Zapping nezničí odtienené organizmy (parazity), ako napríklad také, ktoré sa nachádzajú vo vnútri žalúdka a čriev. Elektrina prúdi len po stenách týchto orgánov, nie ich vnútornými dutinami.

Áno, sú to ďalšie dôkazy toho, že máme čo dočinenia s veľmi inteligentnou formou existencie. Parazity sa dokážu veľmi jednoducho prispôsobiť a nájsť si v našom tele také miestečka na bývanie, ktoré im poskytnú ochranu pred vonkajšími zásahmi.

Táto forma života nepočíta s tým, že si späť vezmete svoju silu a podporíte prirodzenú schopnosť tela sa dokonale uzdraviť samo. Tiež iste nepočíta s tým, že sami sebe poskytnete “sebalásku” vo forme skutkov a tým naštartujete trvalú zmenu jedálnička a myslenia.

A už vôbec nepočíta s tým, že budete dôverovať liečiaci sile vašich telesných tekutín ako je urina, sile bylín v ich nezmenenej podobe, alebo dokonca nejléčivějšímu procesu ktorým je “pôst”.

URINOVÉ hladovanie:

 • Doporučuje sa piť všetku Urinu vylúčenú počas dňa a podľa potreby piť aj vodu. Urina je bezpečné oxidačné činidlo a obsahuje vlastné nozody a tým skvele čistí organizmus od patogénov a infekcií.
 • K vykonávaniu očistných klystírov sa používa urina čerstvá (1-1 a 1 / 5l), alebo odparená v množstve od 100-500ml.
 • K masáži sa používa urina odparená na polovicu až tretinu pôvodného objemu alebo urina stará (niekoľko dní ustáť)

Urinové hladovanie okysličuje, lepšie čistí od toxínov a produktov odpadu, zničí patogénnu mikroflóru a nádory, má homeopatický efekt a skracuje dobu pôstu.

Každý deň počas hladovania opakujte:

 • Zveril som svoje telo do rúk Sily života, aby ho zvnútra očistila a obnovila
 • Každú minútu hladovania z tela vyplavujem toxíny, odpadové látky a vypudzujem parazity. Som šťastný, energickejší a prirodzenejší.
 • Hodinu po hodine posilňujem organizmus
 • Plne kontrolujem svoje emócie, cítim sa pohodlne, bez pocitu hladu a som tvorcom svojho dokonalého zdravia a regenerácie.

Pre odčervenie a odstránenie ďalších foriem parazitov je jednodňové pôst neúčinný.

ELIXÍR TROJČÁTKO je tinktúra na zbavenie sa parazitov od Hulda Clark. Je vyrobená zo zelených šupiek orecha kráľovského, paliny a klinčekov.

Alebo k tinktúre z orecha proste len pridajte sušenú palina (dávka na jedno použitie je 200-300mg približne polovica čajovej lyžičky) a mleté ​​klinčeky (na jeden príjem stačí 500mg) a dávky sa zvyšujú postupne: prvý deň jedna dávka, druhý deň dve a od tretieho po desiaty 3 dávky denne pred jedlom.

Kôra z paliny

 • Prvý deň: štipka prášku pred jedlom a zapiť vodou
 • Druhý deň: štvrtina čajovej lyžičky pred jedlom a zapiť.
 • Tretí deň: tretina čajové lyžičky pred jedlom.
 • Štvrtý deň: polovica čajovej lyžičky.

Dávky takto zvyšujte až do 14 dňa, keď sa dostanete na objem polovice polievkové lyžice. Nemusíte ju užívať naraz, môžete si toto množstvo rozložiť na 2 až 3 dávky počas dňa vždy pred jedlom. A potom asi 6 dní použite polovicu polievkovej lyžice denne a potom rovnaké množstvo raz týždenne. Táto týždenná dávka polovice lyžice paliny sa odporúča užívať naraz, ale je vždy potrebné prihliadnuť na konštitúciu človeka a tak si sami vyskúšajte, či vám to bude vyhovovať, alebo či si dávku rozdelíte.

Sušená palina je lepšia ako paliny výťažok, ktorý sa do hrubého čreva nedostane. Sušená palina prechádza celým tráviacim traktom.

Mleté klinčeky

Jeho fytoncídy spoľahlivo ničia všetky možné parazity a aktivujú teplotvorné schopnosti organizmu a jeho imunitu.

 • Prvý deň: užívajte 1/5 čajovej lyžičky 3 krát denne pred jedlom.
 • Druhý deň: ¼ čajovej lyžičky 3 krát denne pred jedlom.
 • Tretí až desiaty deň: 1/3 čajovej lyžičky 3 krát denne pred jedlom.
 • Po desiatom dni: berte jednu čajovú lyžičku raz za týždeň nastálo.

Likvidácia parazitov koňakom A ricínovým olejom

Ráno na lačný žalúdok pite 50ml vysoko kvalitného koňaku ktorý má 3-4 hviezdičky a rovnaké množstvo ricínového oleja.

Koňak parazity doslova opije a tí sa nemôžu pevne prisať alebo sa schovať niekde v zákutí v tele. Ricínový olej spôsobí hnačku, ktorý ich potom vylúči z tela von.

Rovnakú procedúru opakujte druhý deň. Ak nevyjdú na prvýkrát či na druhýkrát, zopakujte procedúru 3 aj 4 deň.

Zapamätajte si: keď lekári nechápu príčinu choroby a nevedia, ako chorého liečiť, tak sa vyhovárajú na dedičnosť a majú ďalšie všeobecné nič nehovoriace výhovorky.

A NAJDÔLEŽITEJŠIE

Vytvorte si jasný zámer s jasným výsledkom, ktorý očakávate.

Ak chcete vybudovať realitu, po ktorej túžite, musíte si vytvoriť jasnú a detailnú predstavu s vytúženým výsledkom

Musíte očakávať výsledky, inak žiadne nebudú.

Vytýčte si ciele ako: “Som zdravý. Som otvorený zmenám. Mením vlastnú energiu. Zbavujem sa všetkých zúfalých stavov. Liečim sa nielen ja, ale aj všetky moje vzťahy v línii času.

Keď prevezmete zodpovednosť za vyliečenie vlastného života, ovplyvníte tým rodinu, priateľov i celý svet.