Rhino horn konvička modrá

PDFTlačiťEmail
Konvička na výplach nosa
Rhino horn, konvička , výplach nosa , Rhino horn konvička modrá , Biošujo , VitalineRhino horn konvička modrá
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,60 €
Zľava
Popis

Vyplachovanie nosa pomocou konvičky Rhino Horn™ je pohodlný a šetrný spôsob odstránenia hlienu, prachu a iných cudzorodých častíc z nosovej oblasti. Postup je jednoduchý a nemá žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

    Použitie konvičky Rhino Horn™ nie je nákladné – stačí vlažná voda a bežná kuchynská soľ. Na výplach nosa sa štandardne používa fyziologický roztok (0,9% NaCl), ktorý sa pripravuje pomocou priloženej odmerky.
    Je možné použiť bežnú kuchynskú alebo morskú soľ, a to s rôznymi koncentráciami podľa aktuálnej potreby (izotonický alebo hypertonický roztok).
    Konvička Rhino Horn™ je navrhnutá tak, aby voda ľahko pretekala nosovými dutinami len vďaka gravitácii. Použitie nenesie riziká spojené s nadmerným aplikačným tlakom.
    Nie sú nutné žiadne opakované alebo doplnkové nákupy. Zanedbateľné prevádzkové náklady umožňujú každodenné preventívne použitie.
    Osvedčený systém k výplachu nosa soľnými roztokmi. Jednoduchá a odolná konštrukcia umožňuje dokonalú dezinfekciu v domácich podmienkach (napr. vyvarením vo vode po dobu niekoľkých minút) a zároveň zaisťuje prakticky neobmedzenú životnosť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.