Slivkový olej BIO Biopurus 100ml

PDFTlačiťEmail
Podporuje peristaltiku
Slivkový olej BIO
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,40 €
Zľava
Popis

 

Olej zo slivkových jadier 100% BIO 100ml

Tento olej  je relatívne nový olej, lisuje sa za studena bez použitia tepla alebo chemických rozpúšťadiel. Jadrá obsahujú okolo 20% oleja.  Vzniknutý olej je zlatý a veľmi aromatický. Je bohatý na kyselinu olejovú (60-80%), kyselinu linoleovú (15-25%), alfa-tokoferol (vitamín E), vitamín B, provitamín B5 (beta-karotén) a beta-sito sterol. To dáva oleji vynikajúce hydratačné vlastnosti a veľkú stabilitu.

Aké sú zdravotné prínosy slivkového oleja?
Konzumácia slivkového  oleja je myšlienka na podporu budovania vlhkosti v tele, má schopnosť obehu vody v tele. Olej  sa používa na mazanie a zjemnenie čriev a táto vlastnosť sa používa na liečbu zápchy kvôli nedostatku telových tekutín. Olej sa používa aj na liečbu opuchov a podporu močenia.

Existujú dva hlavné aspekty, ktoré si všimnete prakticky ihneď po aplikácii. Po prvé je to skôr silno aromatická, má bohatú mandľovo- marcipánovú vôňu. Po druhé, je jedným  z najrýchlejších olejov, ktoré sa vstrebávajú  do pokožky, tým olej zanecháva pleť krásnu a mäkkú, ale vôbec nie mastnú.  Olej sa používa na  obohatenie pre krémy, masti,  oleje a zmesi obzvlášť užitočné pre suchú, zrelú, citlivú  pokožku.

Krajina pôvodu: Nemecko

Výrobca: Oleador

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.