Olej z vlašských orechov Harmonic 200ml

PDFTlačiťEmail
Vynikajúce prírodné antidepresívum
Olej z vlašských orechov
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,90 €
Zľava
Popis

Nie náhodou majú plody vlašského orecha tvar mozgu. Olej z vlašských orechov je vynikajúce antidepresívum, zlepšuje pamäť a napomáha lepšie zvládať stresové situácie. Vďaka vitamínom, minerálnym látkam a tiež mastným kyselinám omega 6 a omega 9 má široké pole pôsobnosti. Ak do nášho jedálnička pridáme olej z vlašského orecha, podporíme tak znižovanie hladiny škodlivého cholesterolu, lepšiu priechodnosť ciev, lepšie fungovanie črevnej mikroflóry a prečistenie čriev. Tiež prispieva k obnove metabolizmu, regenerácii tkanív a podpore imunity. Je pomocníkom v boji s nadbytočnými kilami. Vlašské orechy majú priaznivý vplyv na udržiavanie zdravia, posilňujú fyziologickú odolnosť organizmu vystavenému nepriaznivým podmienkam. Podporujú správnu a pravidelnú črevnú funkciu a činnosť močového mechúra, pomáhajú odstraňovať nadbytočný obsah tekutín v tele. Prispievajú k udržiavaniu normálneho metabolizmu tukov a na zachovávanie správnej hladiny cholesterolu v krvi a tým blahodarne ovplyvňujú funkcie srdca a ciev. Priaznivo pôsobí na udržiavanie kvality kože.
Použitie: 1 čajová lyžička 2 - 3x denne do tepelne neupravených pokrmov alebo na priamu konzumáciu. Olej nie je vyrobený z geneticky modifikovaných rastlín.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Prípadný kal na dne nie je na závadu. Tento výrobok podstúpil rádiologickú kontrolu. Nedoporučuje sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku.
Za studena lisovaný, prvý lis

Objem : 200ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.