Vilcacora Mačací pazúr 120cps Natural Pharm

PDFTlačiťEmail
Extrakty z liany ktoré sú zdrojom antioxidantov a antimikrobiálnych zložiek, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Vilcacora Mačací pazúr Natural Pharm 120 kapsVilcacora Mačací pazúr Natural Pharm 120 kaps
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,40 €
Zľava
Popis
Vilcacora Mačací pazúr Natural Pharm 120 kaps

Cat’s Claw (Mačací pazúr) je tropická, kvitnúca, popínavá rastlina , ktorá rastie v dažďových pralesoch Južnej Ameriky. Názov rastliny pochádza zo skutočnosti, že na spodnej časti listov rastú malé tŕne (podobne ako mačacie pazúry). Táto rastlina je cenným zdrojom prírodných lekárskych látok. Vo fytoterapii sa využíva vnútorná kôra, korene a aj listy.
The Healing Power of Rainforest Herbs, odborná publikácia z roku 2005 uvádza že extrakty z liany obsahujú imunostimulačné alkaloidy a špecifické glykosidy, ktoré sú zdrojom antioxidantov a antimikrobiálnych zložiek.
Tieto môžu posilniť prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Uplatňujú sa tiež u očisty cievneho systému, zároveň vytvárajú nehostinné prostredie pre nežiaduce mikroorganizmy a parazity, ktoré mnohokrát trápia tráviaci a urogenitálny trakt.
Blahodarné pôsobí na bunky cievneho systému mozgu a srdca.
 
Zloženie: (1 kapsula - 600 mg):
Mačací pazúr /list/ 334 mg (Cat’s Claw) extrakt 4:1, Inulín 263 mg, Stearan horečnatý.
Odporúčané dávkovanie:
2 až 3 kapsuly denne, po dobu 40 dní.
Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladovať mimo dosahu detí!
Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Výrobca: Natural Pharm Slovakia s.r.o.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.