Green trio 540tbl Medicol

PDFTlačiťEmail
Zmes Chlorelly, Spiruliny a Zeleného jačmeňa
Green trio
Predajná cena po zľave
Predajná cena20,50 €
Zľava
Popis

Vysoko účinná zmes zeleých potravín: Chlorelly, Spiruliny a Zeleného jačmeňa. Tieto zelené potraviny sú v prírode sa vyskytujúcim najkoncentrovanějším zdrojom živín a poskytujú nám mikroživiny, ktoré často chýbajú v spracovanej strave, ale ktoré sú zároveň jej dôležitou súčasťou.

Green Trio obsahuje jedinečnú zmes fytonutričních látok a dodáva nášmu organizmu zvlášť prospešné živiny. Green Trio predčí syntetické multivitamíny, pretože obsahuje zmesi látok, ktoré nemôžu byť umelo vytvorené v laboratóriách. Green Trio je prípravok, ktorý v jedinej zmesi obsahuje nesyntetické vitamíny, minerály, vlákninu, bielkoviny, antioxidanty, enzýmy, chlorofyl A a B, rastový faktor CGF, karotenoidy, rastlinné pigmenty, fyto nutričné látky a stopové prvky.
GREEN TRIO značky MEDICOL je prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri "zelené" potraviny.
Chlorella, Zelený jačmeň a Spirulina tvorí ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti a tým prepožičiavajú produktu GREEN TRIO výborné schopnosti.
CHLORELLA je známa svojimi výbornými detoxikačnými vlastnosťami. Vo výrobku GREEN TRIO zabezpečuje väčšinový obsah Vitamínu A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, čo je tmavo zelené farbivo, o ktorom sa často hovorí ako o "zelenej krvi".
SPIRULINA je druh sladkovodnej riasy bohatá na bielkoviny, vitamín B12 a chróm.
Vitamín B12 podporuje správnu tvorbu červených krviniek a má vplyv na zníženie miery únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.
ZELENÝ JAČMEŇ je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje je vo väčšom množstve zastúpená Meď. Dostatočný prísun tohto prvku nám zabezpečuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnosť organizmu a chráni bunky pred oxidatívnym stresom, takže funguje ako antioxidant.
GREEN TRIO MEDICOL:
Tablety sú lisované za studena (max 40 ° C), lisovaním za tepla sa ničia vitamíny
Neobsahuje žiadne plnivá ani spojivá
tablety 500mg
Denná dávka 6 tabliet = 3g (2x denne 3 tablety pred jedlom)
Balenie: 450 tabliet plus 20% zdarma 

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.