Čajový koncentrát Prekyslenie 250ml Serafín

PDFTlačiťEmail
Iba pasterizované, bez chémie, konzervantov, cukru
Bylinný sirup
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,10 €
Zľava
Popis

Bylinný sirup prekyslenie 250 ml

Zloženie: Vodný výluh Púpava koreň, Žihľava, Čakanka koreň, Benedikt, Lopúch koreň, Puškvorec koreň, Praslička vňať, jablkový koncentrát.

Iba pasterizované, bez chémie, konzervantov, cukru. Vhodné pre diabetikov i pre deti od 3 rokov. Rýchle, komfortné použitie so silným účinkom

Bylinné čajové koncentráty sú vlastne koncentrované bylinné čaje, ktorých použitie v dnešnej uponáhľanej dobe je veľmi rýchle a komfortné, a účinok silný.

Pri výrobe bylinných koncentrátov sa niekoľko hodín luhujú byliny pomocou horúcej pary a silného podtlaku tak, by z nich bolo získaných čo najviac účinných látok. Takto získaný bylinný výluh je vlastne veľmi koncentrovaný bylinný čaj. Tento výluh konzervujeme len formou pasterizácie za pridania jablčného koncentrátu.

Čajový koncentrát neobsahuje cukor, takže je vhodný aj pre diabetikov, neobsahuje chemické a konzervačné látky vrátane alkoholu, takže je vhodný aj pre malé deti. Čajové koncentráty sú vhodné aj pre vegetariánov. Užívanie čajových koncentrátov nemá žiadne kontraindikácie.

Pri užívaní bylinných koncentrátov je vždy dôležité upozorniť zákazníkov na to, aby zvýšili svoj pitný režim. Čajové koncentráty odporúčame užívať buď ako bylinný čaj alebo priamo na lyžičku ako napr bylinný sirup.

Bylinný čaj z čajového koncentrátu vytvoríme tak, že jednu vrchovatú kávovú lyžičku čajového koncentrátu zalejeme horúcou vodou. Pre dobrú a výraznú chuť doporučujeme malú šálku t.j cca 100 ml vody. Množstvo vody v tomto prípade nemá vplyv na účinok čajového koncentrátu, iba na jeho chuť.

Čajový koncentrát môžeme však len naliať na lyžičku a prehltnúť. Jeho chuť je veľmi príjemná a účinok je rovnaký.

Pri odporúčanom spôsobe užívania pre dospelého vystačí jedno balenie na cca 25-28 dní.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Serafin

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.